Ušetřete 22 %* + 10 %*** s prémiovým členstvím

Menu

Parfumdreams

Ukažte svou pravou barvu a oslavte měsíc hrdosti Pride Month se značkou parfumdreams

Červen je měsícem hrdosti – je to čas, kdy se komunity LGBTQIA+ po celém světě setkávají, aby oslavily rozmanitost a individualitu. Je to měsíc oslav, ale zároveň si připomínáme výzvy a boje za rovnoprávnost a přijetí.

My v parfumdreams se chceme jednoznačně vyslovit pro rozmanitost, seberozvoj a přijetí – bez ohledu na pohlaví, původ, barvu pleti nebo sexuální orientaci. Věříme, že každý člověk by měl mít možnost svobodně se vyjadřovat a prožívat stejnou lásku. Společně s vámi si zakládáme na respektu, toleranci, svobodě a lásce. Přečtěte si k tomuto tématu víc a prohlédněte si nejrůznější make-upy a základní nezbytnosti k oslavě měsíce hrdosti ve všech jeho barvách.

Objevte svůj individuální pride look

Víc než jen barvy: proč vlastně existuje Pride Month?

Měsíc hrdosti je víc než jen barevné průvody a festivaly. Je to období, kdy oslavujeme rozmanitost komunity LGBTQIA+ a zároveň upozorňujeme na probíhající boje za rovnoprávnost a přijetí. Symbolem par excellence je duhová vlajka. Její barvy představují různé aspekty lásky a sounáležitosti, které se odrážejí i v outfitech a make-upu.

Mějte odvahu vyjádřit svoji osobnost a individualitu

Beyond the Rainbow: co se skrývá pod pojmem LGBTQIA+?

Písmena ve zkratce LGBTQIA+ označují různé genderové identity a sexuální orientace. Představují lesby, gaye, bisexuály, transsexuály, queer, intersexuály a asexuály. Znaménko plus (+) symbolizuje také sexuální orientace a genderové identity, které nejsou přímo zahrnuty v těchto termínech – například pansexualitu.

Buďte odvážní a ukažte svou pravou barvu

Je důležité, aby každý člověk měl svobodu se rozvíjet bez strachu z diskriminace. K účasti na akcích Pride se nemusíte identifikovat jako LGBTQIA+. Je vítán každý, kdo chce vyjádřit svoji podporu. Ať už zvolíte výrazné barvy duhy, nebo jemné akcenty, svým make-upem můžete dokonale podtrhnout svou osobnost. Využijte tak měsíc hrdosti a společně s komunitou oslavujte, vzdělávejte se a angažujte se.

Prohlédněte si produkty od značek podporujících LGBTQIA+

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 24.06.2024.


***Sleva Premium se nevztahuje na dárkové karty. Všechny další podmínky najdete na adrese www.parfumdreams.cz/parfumdreams-premium.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH