Ušetřete 22 %* na přípravcích ochrany před sluncem, produktech péče o pleť a mnoha dalších produktech

Menu

Parfumdreams

Kyselina hyaluronová

Produkce hyaluronu s věkem postupně klesá. Výsledkem je, že pleť vysychá a z drobných vrásek se tvoří hlubší vrásky. To je chvíle, kdy bys měla začít používat kosmetiku s hyaluronem. Jeden gram hyaluronu na sebe dokáže navázat až šest litrů vody. Díky působení této účinné látky je tedy pleť hezky napjatá a tkáně zůstávají elastické. Na pleť a její stárnutí má vliv mnoho faktorů – opalování, nikotin, vítr a jiné rozmary počasí, výživa a mnoho dalšího. Hyaluron je nezbytnou látkou k obraně proti těmto vlivům. Tato kyselina váže vodu a naplní k prasknutí její zásobníky v tkáních; díky tomu se ke všem orgánům dostane dostatečná zásoba vlhkosti. Pleť ji snáší zcela bez problémů, vedlejší účinky a alergické reakce jsou téměř vyloučené.

Účinky hyaluronu v kosmetice

  • Ukládá vodu, váže v tkáních velké množství tekutiny, a díky tomu vypíná a vyhlazuje
  • Zajišťuje pevnost a elasticitu
  • Zmírňuje hloubku vrásek
  • Díky intenzivní hydrataci je suchá pleť opět hladší, měkčí, zářivější a vysušená místečka zmizí.
  • Prevence tvorby nových vrásek
  • Důležitá pro obnovu a regeneraci tkání
  • Protizánětlivé a antioxidační účinky

Naše doporučení

Původ

Jakmile se hyaluron spojí s vodou, získá gelovou konzistenci. 1 gram hyaluronu může vázat až 6 litrů vody. Dříve se hyaluron získával většinou z kohoutího hřebene, dnes se vyrábí biotechnologickým postupem z proteinů v kvasnicích. Je tedy čistší, neobsahuje živočišné bílkoviny a pokožka ho lépe snáší. V těle se hyaluron vyskytuje ve vazivech, očním sklivci a kloubech. Tělo však postupně přestává od 25. roku života tuto látku produkovat.

Použití

Hyaluron lze aplikovat každý den ve formě krémů nebo sér. Tyto produkty můžeš perfektně začlenit do své stávající rutiny, ať už ranní nebo večerní. Pokud opravdu spěcháš, můžeš hyaluronové sérum také smíchat se svým běžným denním krémem. Nezapomeň při nanášení produktu také na tenkou pokožku v partii krku. I ta má tendenci k tvorbě vrásek a měla by ses o ni od začátku starat stejně jako o pleť obličeje. Intenzivní masky nedoporučujeme používat vícekrát týdně.

Upozornění ohledně péče

Při aplikaci je vhodné kombinovat kyselinu hyaluronovou v různých formách i délkách. Vždycky záleží na poměru, v jakém jsou složky smíchány! V kosmetice rozlišujeme mezi vysoce molekulární a nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou. Používání kosmetických produktů s obsahem kyseliny hyaluronové je výborným předpokladem pro úspěch hydratační péče.

Formy hyaluronu

Naše služby vám

*Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 17.04.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH