Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte exkluzivní slevy, odborné tipy a další!

Menu

Parfumdreams

Léto končí, ale váš rozzářený vzhled zůstává

Naše pleť je během letních měsíců velmi namáhaná – opaluje se (někdy se i trochu spálí) a na jejím stavu se podepisuje nejen UV záření, ale i chlor, pot a suchý vzduch z klimatizace v kanceláři. To vše často zanechává na naší pokožce stopy. Proto teď nastává ideální okamžik dát své pleti šanci, aby si trochu odpočinula.

Doplňte svou pravidelnou péči o produkty, které vaší pokožce opět dodají svěží a přirozený lesk. V našem průvodci vám poskytneme užitečné informace a tipy, které účinné látky a pečující produkty pleť nejen chrání, ale zároveň i odstraňují škodlivé látky a aktivně podporují její přirozenou regeneraci.

Glow-booster: aktivní látky pro zářivou pleť

Existují různé účinné látky, které se používají v produktech péče o pleť, aby vypadala zářivě a zdravě. Nejoblíbenějšími pomocníky v péči o krásu jsou vitamin C, retinol (vitamin A) a kyselina hyaluronová. Kromě toho můžete používat též produkty s niacinamidem (vitamin B3), AHA (např. kyselina mléčná), ceramidy a vitaminem E. Zanedbávat byste ale neměli ani každodenní ochranu před sluncem, která vás uchrání před předčasným stárnutím pokožky a měla by se aplikovat i během chladnějších měsíců. Je však důležité si uvědomit, že účinnost se může u jednotlivých osob lišit, protože závisí na různých faktorech, jako je typ pleti a její stav či individuální tolerance.
7 kroků ve vaší pravidelné rutině čištění pro úžasně rozzářenou pleť

Ve své pravidelné péči o pleť se zaměřte na produkty, které pleti dají šanci se zklidnit a regenerovat. Klíčem k tomu je čištění.
Ze všeho nejdříve vyberte vhodný čisticí přípravek a jemně ho vmasírujte do pokožky, abyste z pórů odstranili zbytky make-upu a nečistoty. Poté použijte výživnou osvěžující obličejovou mlhu a přípravek na ochranu proti znečišťujícím vlivům. Po vyčištění je nejlepší aplikovatsérum s kyselinou hyaluronovou, hydratační krém a oživující pleťový olej. Svou péči o pleť dokončete vrstvou opalovacího krému.

Nejen váš obličej potřebuje péči

Krása zdravé pokožky vyzařuje zevnitř – tipy na správnou výživu

Zářivá pleť vyžaduje nejen vnější péči, ale také vyváženou stravu. Kromě kosmetických produktů, jako jsou krémy a séra, můžete pleť podpořit také pomocí doplňků stravy s přísadami, jako je například kyselina hyaluronová. Posilují pokožku zevnitř, podporují zadržování vlhkosti a přispívají ke vzniku zdravé a mladistvé pleti.
Doplňky stravy by měly být používány pouze jako dodatek k vyvážené stravě s dostatkem ovoce, zeleniny a vody a neměly by je nahrazovat.

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH