Naše oblíbené výrobky pro Střelce

Parfumdreams prezentuje: Slavíme měsíc Střelce

Lidé narození ve znamení Střelce se většinou označují jako velmi aktivní, upřímní a optimističtí. Ostatní je považují za zasněné a svobodu milující, a mohou čerpat z obrovského bohatství nápadů – jen jim často chybí činorodost, aby je také zrealizovali. Jejich živlem je oheň a stejně tak i oni hoří pro rozvíjení nových vizí. V období od 23. 11. do 20.12.2022 oslavujeme tohle znamení zvěrokruhu, plné radosti ze života, a nabízíme perfektní výběr produktů pro všechny Střelce, aby se nechali inspirovat a okouzlit.

Must-Haves

Charakterové vlastnosti Střelců:

 

· Nadání vidět ve všem to pozitivní

· Upřímnost a sebevědomí, které usnadňuje některé životní situace

· Říkají vždycky pravdu, i když je tvrdá

· Se zájmem o filozofii, moudrost a ezoteriku – všechna odvětví, kde lze ducha nechat, aby se volně toulal

· Nechtějí se cítit omezování ani v mezilidských vztazích, ani v práci, život jim nesmí zevšednět

 
Žena ve znamení Střelce

Žena ve znamení Střelce doslova září sebevědomím a dobrou náladou. Tím velmi vábí mužský svět – díky své nezávislosti a pozitivnímu vyzařování také není téměř vůbec žárlivá, takže hádky se konají jen výjimečně. To však s sebou nese i to, že si nenechá ničím a nikým nic předepisovat, protože vždycky ví, co chce, a za těmito cíli si také jde.

Muž ve znamení Střelce

Muž ve znamení Střelce je opravdový dobrodruh, a může tak vždycky využívat mnoha svých zkušeností a zajímavých historek. Kvůli tomu je však pro něj velmi těžké vázat se na určitou osobu, místo nebo povolání. Potřebuje rozmanitost a volnost a je připraven je sdílet jen se svou velkou láskou.