Clinique - Exfoliační produkty - Blackhead Solutions 7 Day Deep Pore Cleanse & Scrub Clinique - Exfoliační produkty - Blackhead Solutions 7 Day Deep Pore Cleanse & Scrub

Exfoliační produkty
7 Day Deep Pore Cleanse & Scrub Blackhead Solutions od Clinique

4
 
125 ml
-16%

BP: 426 Kč* / 100 ml 125 ml

K dodání ihned

532 Kč*
635,00 Kč*
Vyprodáno
 
Zboží č. 994831

Popis od Exfoliační produkty 7 Day Deep Pore Cleanse & Scrub Blackhead Solutions od Clinique

Exfoliační přípravky Clinique 7 Day Deep Pore Cleanse & Scrub Exfoliationsprodukte pleť do hloubky pórů čistí, projasňují a zabraňují vzniku komedonů.

Čištění pleti hluboko v pórech pro všechny typy pleti

Exfoliační přípravky Clinique 7 Day Deep Pore Cleanse & Scrub Exfoliationsprodukte jsou vhodné pro všechny typy pleti včetně pleti s akné a spojují čisticí přípravek, peelingový krém a masku do jediného produktu. Obsahují směs glukosaminu a kyseliny salicylové, která odstraňuje odumřelé šupinky kůže, nečistoty a přebytečný maz. Silicie, čepelatka cukrová a kaolinit pak proniknou hluboko do pokožky, kde odstraňují usazeniny, které ucpávají póry a způsobují komedony. Zároveň se zklidňující látky postarají o to, aby pleť zůstávala uvolněná a hladká. Již po jediném použití jsou patrné viditelné úspěchy a velikost pórů se zmenší až o 75 %. Pokud budete Clinique 7 Day Deep Pore Cleanse & Scrub Creme používat dvakrát denně, zlepší se stav pleti po šesti týdnech až o 94 %. Krém, který neobsahuje oleje ani parfémy, můžete používat pro každodenní čištění po umytí obličeje, nebo jej jednou až dvakrát týdně nanést na pleť jako masku a nechat jej pět minut působit.

Dotazy k výrobku?

Zákazníci kupují také

Hodnocení zákazníků
3,8 (4 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodů parfumdreams

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon