DIOR - Oční stíny - Lolli'Glow 5 Couleurs DIOR - Oční stíny - Lolli'Glow 5 Couleurs DIOR - Oční stíny - Lolli'Glow 5 Couleurs

Oční stíny
5 Couleurs Lolli'Glow od DIOR

1
 
 

447 Mellow Shade / 6 g

1.265 Kč*
1.524,00 Kč*
 
 

No. 257 Sugar Shade / 6 g

1.265 Kč*
1.524,00 Kč*
Vyprodáno
 
Zboží č. 59766

Mohlo by se vám také líbit

Bestsellers

Popis od Oční stíny 5 Couleurs Lolli'Glow od DIOR

Rada znacky: Oči
Linie: Oční stíny
označení: 5 Couleurs Lolli'Glow

Slavíme příchod jara s paletkou očních stínů 5 Couleurs, která nabízí harmonické spojení dvou pastelových odstínů doplněných o motiv cukrové tyčinky. Prášek je na pleti takřka nepostřehnutelný. Barva vytváří neuvěřitelně jemnou, hebkou vrstvu, která perfektně drží. Obě paletky očních stínů lákají ke vstupu do něžného, sladkého světa barev, který doslova láká k oslavě příchodu jara.

Rozmanitost textur v rámci jediné paletky umožňuje variabilní vrstvení očních stínů. Expertním laboratořím Dior se podařilo dosáhnout naprosto mimořádné přesnosti barev: výsledná barva na očích je stejně intenzívní jako barva na paletce. Pigmenty ve spojení s pojivy vytvářejí kompaktní prášek, který má při rozemnutí na konečcích prstů příjemně krémovou konzistenci.

257 Sugar Shade: čokoládovo-jahodové duo doplněné o ledově modrou 447 Mellow Shade: harmonická kombinace citrónového, pistáciového a broskvového odstínu.

Dotazy k výrobku?
Hodnocení zákazníků
5 (1 Hodnocení zákazníků)