Ušetřete 25 %* při nákupu oblíbených jarních produktů

Menu

Parfumdreams

Deset zásad péče o vlasy

1. Mytí vlasů: Méně je více. Aby se vám vlasy nemastily u kořínků, neměli byste si je mýt každý den. Doporučujeme mýt si vlasy pouze jednou za dva až tři dny. Zajistíte tak, že se vlasy odmastí a produkce kožního mazu se bude regulovat sama. Pokud se druhý nebo třetí den cítíte nepříjemně, můžete použít suchý šampon. S jeho pomocí budou vaše vlasy vypadat nádherně.

2. Šampon: Vyhněte se silikonům a parabenům a používejte šampony s jemnými tenzidy. Ty spolehlivě umyjí a vyčistí vlasy, ale nepoškodí a naopak ochrání pokožku hlavy.
Náš tip na zaručený úspěch: nemyjte si vlasy příliš horkou vodou – klíčem ke krásným vlasům je v tomto případě vlažná voda.

3. Sušení: Vlasy po umytí netřete do sucha ručníkem – raději z nich vlhkost vymačkejte! Nesprávný způsob vysoušení vlasů může v krajním případě způsobit jejich lámání. Po žehličce nebo kulmě byste pak měli sáhnout až ve chvíli, kdy jsou vlasy zcela suché.

4.Česání: Vlasy kartáčujte, až když jsou úplně suché. Mokré vlasy jsou choulostivější než suché. Pokud nemáte dostatek času nechat vlasy zcela uschnout, doporučujeme použít hřeben s řídkými zuby a opatrně postupovat od konečků ke kořínkům.

5. Fénování: Je obecně známo, že přílišné horko vlasům škodí. Proto raději nechte vlasy uschnout na vzduchu. Budou tak mít dostatek času na to, aby zregenerovaly. Poté je můžete vyfénovat na nízkou teplotu. Při fénování držte fén v dostatečné vzdálenosti od hlavy – minimálně 20 cm.

6. Základní produkty pro péči o vlasy: Kondicionér, vlasová kúra, vlasové sérum – to je klasika. Ale kdy je který z těchto produktů potřeba? Kondicionér zajišťuje, že se vám vlasy při česání nezamotají a nezacuchají, tzn. udržuje vlasy hladké a snadno rozčesatelné.
Vlasová kúra slouží k hydrataci vlasů. Svoji oblíbenou kúru používejte každých čtrnáct dnů po umytí vlasů.
Vlasové sérum je určeno pro ty, kdo svým vlasům chtějí věnovat opravdu mimořádnou péči. Vlasové sérum je řešením pro intenzivní péči o vlasovou strukturu. Vmasíruje se po umytí vlasů do pokožky hlavy a chrání vlasovou strukturu. Aby vaše vlasy zářily, je potřeba se starat o zdraví vaší pokožky hlavy – takže jí nezapomeňte dodávat dostatek vlhkosti.

7. Nedávejte roztřepeným konečkům šanci!: I když byste se nejraději nestříhali vůbec, protože každý centimetr se počítá. Díky pravidelnému zastřihování budou vlasy dlouhodobě zdravé, a odstraní se tak třepení konečků, které je pro vlasy škodlivé.

8. Styling: Používejte látkové gumičky namísto tvrdých kovových sponek – šetrná povrchová úprava nebo látkové spony do vlasů nemají tendenci vlasy lámat.

9. Zdravá výživa: Pro sílu a růst vlasů je nezbytný příjem vitamínů z ovoce a zeleniny a také bílkovin z ryb, tvarohu a drůbeže. Kořínky vlasů také potřebují vlhkost, proto je důležitý dostatečný příjem tekutin.

10. Léto a slunce: UV ochrana je nezbytná nejen pro vaši pokožku. Speciální péči potřebuje také pokožka hlavy a podporu vyžaduje i struktura vlasů. Doporučení od nás: Ošetřujte své vlasy pečujícími produkty nebo spreji určenými speciálně na ochranu proti slunečním paprskům. Vlasy můžete navíc také zakrýt a sáhnout po slušivých kloboucích nebo barevných šátcích na hlavu. Jsou stylové a zároveň vás ochrání před UV zářením.

Vhodné produkty najdeš zde

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 22.04.2024.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH