Ušetřete 22 %* + 10 %*** s prémiovým členstvím

Menu

Parfumdreams

Průvodce péčí o vlasy: Suché vlasy

Suché vlasy jsou důsledkem nesprávné péče. Pokud máte sklon k matným a suchým vlasům, měli byste při své pravidelné péči o vlasy dbát na následující body:

1. Mytí vlasů: Suché vlasy mohou být důsledkem příliš pravidelného mytí vlasů. Při každém mytí vlasy ztrácejí důležité tuky. Dvakrát až třikrát týdně je naprosto dostačující.

2. Časté rozčesávání vlasů: Pokud máte suché vlasy, není vhodné je často česat a kartáčovat. Kartáč nebo hřeben poškozuje strukturu vlasů, které jsou pak matné a lámavé. Doporučujeme používat šetrné výrobky z přírodních materiálů.

3. Péče: Suchým vlasům chybí vlhkost a přírodní tuky. Přizpůsobte tomu i své pečující přípravky – je potřeba, aby vlasy hydratovaly a opětovně jim dodaly lesk. Klidně použijte masku na vlasy nebo kondicionér, abyste vlasům dodali extra porci hydratace.

4. Ochrana proti přehřátí! Suché vlasy vyžadují po tepelném stylingu intenzivní péči. Použijte své oblíbené pěnové tužidlo a přípravek na ochranu vlasů před tepelným stylingem.

Hydratační pečující produkty

Prohlédnout si další produkty

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 24.06.2024.


***Sleva Premium se nevztahuje na dárkové karty. Všechny další podmínky najdete na adrese www.parfumdreams.cz/parfumdreams-premium.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH