Xmas Countdown: ušetřete 25 %* a nakupte dárky včas
StartInglotPleťPrášekPerfect Finish Loose Powder
0
Hodnocení 0/5 Hvězd
(0)

Inglot Prášek

Perfect Finish Loose Powder
Sdílet produkt
K dodání ihned
Zboží č.

Naše Vrcholy

  • Očekávané dodání s one by allegro Icon
    Očekávané dodání s one by allegrost 17.12 až čt 18.12
  • Bezplatné vrácení Icon
    Bezplatné vráceníAž 180 dní
  • Doručení zdarma Icon
    Doručení zdarma
  • Způsoby platby Icon
    Způsoby platby
Bezplatné vzorky Icon Vyberte až 2 bezplatné vzorky
  • označení

    Perfect Finish Loose Powder
  • Linie

    Prášek
  • Rada znacky

    Pleť
Pudr je k dispozici sypký nebo kompaktní. Aplikace se mírně liší v závislosti na vybraném produktu. Ideální je sypký pudr nasypat na kosmetický ubrousek. Poté na něj několikrát naneste pudr štětcem a otáčejte jím sem a tam. To umožní chloupkům štětce optimálně absorbovat pudr a rovnoměrně jej nanést na pleť. Pudr nanášejte na obličej krouživými pohyby od nosu směrem ven a shora dolů. Poté přejděte k linii vlasů. Mezitím byste měli na štětec vždy nabrat trochu pudru. Kompaktní pudr je obvykle vybaven houbičkou na pudr, kterou můžete použít ke snadnému nanášení pudru na pleť.
TALC, MICA, ZINC STEARATE, LAUROYL LYSINE, DIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYL PALMITATE, HEXYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL, BORON NITRIDE, FRAGRANCE/PARFUM, LUFFA CYLINDRICA SEED OIL, METHICONE, [+/- (MAY CONTAIN): RED 40 LAKE (CI 16035), YELLOW 5 LAKE (CI 19140), IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891)].

Naši zákazníci říkají o Prášek

0,0
Hodnocení 0/5 Hvězd
(0)
Hodnocení zákazníků
*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte poukaz na 22%**
parfumdreams Aplikace
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Všechny ceny včetně zákonné DPH, náklady na dopravu činí 60,00 Kč. Všechny informace o dopravě naleznete zde.
Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 21.12.2025, neplatí na výprodejové zboží, dárkové karty a produkty s označením Luxus nebo drogerie. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012
** Přesné podmínky pro uplatnění slevy naleznete v uvítacím newsletteru.