- Výhody pro členy Premium
10% sleva na zboží
Prioritní expresní doprava
Doprava zdarma od 500,00 Kč
- Pomoc & Kontakt
Lacoste L.12.12 Rose Sparkling Eau de Toilette Spray
Naše doporučení pro Vás
Filter
*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita
Informace o výrobku
označení
Eau de Toilette Spray, Sparkling
Linie
L.12.12 Rose
Rada znacky
Dámské vůně
L.12.12 Rose Sparkling je elegantní a zároveň ležérní vůně, která byla vytvořena jako pocta polokošilkám značky Lacoste. Dokonale vystihuje charakter těchto košil: na jedné straně je klasická a nadčasová, na druhé straně chladivá a trendy. Toaletní voda ve spreji okouzlí ovocnými, sladkými, květinovými a dřevitými tóny.
Toaletní voda ve spreji jako polokošile
. Zdůrazněte svou individualitu s parfémem, který si poradí s kontrasty: s L.12.12 Rose Sparkling! Již po prvním přičichnutí poznáte, že různé akordy byly promyšleně propleteny. Vrchní nóta je ovocná s jablkem a mandarinkou, zatímco sladká srdeční nóta čerpá z cukrové vaty a makronky. Do srdce vůně si našla cestu také hravá konvalinka. V základu je nadčasová složka inspirující polokošile vyjádřena klasikou, jako je vetiver a pačuli. Po vzrušujícím tanci lehkosti toaletní vody ve spreji je čas se opět uzemnit - a základ to dokáže. Parfém je dodáván ve sladěném flakonu s decentním logem Lacoste, který také vypadá jako růžová polokošile, takže je skvělým dárkem.Použití
Parfém, Extrait, Intense a toaletní voda se nastříkají na zápěstí a vnitřní stranu loktů, zadní stranu kolen, krk a dekolt ze vzdálenosti přibližně 30 cm, a to buď ve formě spreje, nebo pomocí rozprašovače.
Stříkněte na prst nebo vatovou tyčinku a naneste na ušní lalůčky, spánky, zápěstí, ohbí kolen, dekolt, kotníky a vnitřní stranu loktů.
Kapky oleje naneste za uši, na zápěstí, konečky vlasů nebo na oblečení.
Parfém Roll-on se nanáší na zápěstí, krk, dekolt, zadní stranu kolen a vnitřní stranu loktů.
Stříkněte na prst nebo vatovou tyčinku a naneste na ušní lalůčky, spánky, zápěstí, ohbí kolen, dekolt, kotníky a vnitřní stranu loktů.
Kapky oleje naneste za uši, na zápěstí, konečky vlasů nebo na oblečení.
Parfém Roll-on se nanáší na zápěstí, krk, dekolt, zadní stranu kolen a vnitřní stranu loktů.
Složení
ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) – AQUA (WATER) – HYDROXYCITRONELLAL - BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE – ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE – LINALOOL – LIMONENE - HEXYL CINNAMAL – COUMARIN - ALPHA-ISOMETHYL IONONE – CITRONELLOL – CITRAL – GERANIOL – FARNESOL – BHT - CI 60730 (EXT. VIOLET 2) - CI 19140 (YELLOW 5) - CI 17200 (RED 33)