Vaše oblíbené produkty za skvělou cenu

Menu

Parfumdreams

parfumdreams představuje: Naše oblíbené parfémy na léto

Dlouhé večery s přáteli a rodinou, procházky přírodou, dny plné pohody a vůní, které jsou nezapomenutelné – to pro nás znamená léto. V létě jsou oblíbené především vůně, které připomínají dovolenou u moře a dny plné radosti ze života – veselé, květinové vůně, parfémy se svěžími citrusovými tóny nebo vodními akordy. Vykouzli si okamžiky štěstí a nech se inspirovat naším výběrem lehkých letních vůní

Květinové vůně

Náš favorit mezi květinovými letními vůněmi – Idôle od Lancôme. Výrazné srdce parfému tvoří dvě různé odrůdy růží spolu s květy jasmínu a čistými chyprovými akordy. Tuto vůni vytvořily ženy pro ženy z přirozeně vypěstovaných surovin. Umocni s tímto smyslným parfémem od Lancôme své sebevědomí a jedinečnost.

Citrusové vůně

Nic léto nepřipomíná více než svěží vůně s citrusovými tóny. Nenech si proto ujít Orange Soleia od značky Guerlain Tato vůně patří k nejvýznamnější kolekcí značky Guerlain – Aqua Allegoria. Kolekce je inspirována přírodou, čemuž odpovídá i ušlechtilá podoba flakonu se zlatým splétaným dekorem. Nech se doslova obklopit sicilským citrusovým hájem a hýčkat touto svěží vůní.

Naše tajné tipy na letní vůně

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH