Jen dnes sleva až 60 %* v 24h XMAS Flash Sale!

0
Hodnocení 0/5 Hvězd
(0)

Pierre Guillaume Paris Numbered Collection31.1 L'Air & L'Eros

Eau de Parfum Spray
Sdílet produkt
K dodání ihned
Zboží č.

Naše Vrcholy

  • Očekávané dodání s one by allegro Icon
    Očekávané dodání s one by allegropo 08.12 až út 09.12
  • Bezplatné vrácení Icon
    Bezplatné vráceníAž 180 dní
  • Doručení zdarma Icon
    Doručení zdarma
  • Způsoby platby Icon
    Způsoby platby
Bezplatné vzorky Icon Vyberte až 2 bezplatné vzorky
Pierre Guillaume Paris Numbered Collection 31.1 L'Air & L'Eros Eau de Parfum Spray je vůně, která je celá o lásce. Stejně milostný a lehký jako vůně samotná je i flakon tohoto luxusního parfému. Čeká vás zde pouze obdélníkový průhledný flakon s číslováním produktové řady a malým logem značky na přední straně. Ti, kdo znají renomovaného parfuméra stojícího za těmito výtvory, nebudou překvapeni, protože typická "staropanenská" nedotaženost a vyzrálý luxus se v jeho vonných kreacích vždy snoubily. Ideální pro všechny, kteří se nechtějí roztahovat, ale chtějí žít a cítit diskrétní luxus.

Balsamické tóny vytvářejí mnohotvárnou vůni

Parfémovaná voda ve spreji Pierre Guillaume Paris Numbered Collection 31.1 L'Air & L'Eros se otevírá svrchními tóny šeříku a v srdci přechází do fazole tonka. Vůni zakončuje základní nóta sladkého kakaa. Všechny tři složky dohromady ztělesňují okamžik: romantický, okouzlující, euforický, a přesto v žádném případě smyslný. Parfémované vodě ve spreji Pierre Guillaume Paris Numbered Collection 31.1 L'Air & L'Eros se podařilo využít nezaměnitelný charakter fazole tonky tak šikovně, že by se brzy mohla stát oblíbenou tajnou vůní.
  • Hlava parfému

    šeřík
  • Srdce parfému

    fazole tonka
  • Základní vůně

    kakao
  • označení

    Eau de Parfum Spray, 31.1 L'Air & L'Eros
  • Linie

    Numbered Collection
  • Rada znacky

    Unisex vůně
  • charakter

    smyslný
  • druh vůně

    květinová, svěží
Parfém, Extrait, Intense a toaletní voda se nastříkají na zápěstí a vnitřní stranu loktů, zadní stranu kolen, krk a dekolt ze vzdálenosti přibližně 30 cm, a to buď ve formě spreje, nebo pomocí rozprašovače.

Stříkněte na prst nebo vatovou tyčinku a naneste na ušní lalůčky, spánky, zápěstí, ohbí kolen, dekolt, kotníky a vnitřní stranu loktů.

Kapky oleje naneste za uši, na zápěstí, konečky vlasů nebo na oblečení.

Parfém Roll-on se nanáší na zápěstí, krk, dekolt, zadní stranu kolen a vnitřní stranu loktů.
ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), GLYCERIN, COUMARIN, LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL-IONONE, GERANIOL, CITRONELLOL

Naši zákazníci říkají o Numbered Collection

0,0
Hodnocení 0/5 Hvězd
(0)
Hodnocení zákazníků
*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte poukaz na 22%**
parfumdreams Aplikace
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Všechny ceny jsou uvedeny včetně zákonné DPH, náklady na dopravu činí 60,00 Kč. Všechny informace o dopravě naleznete zde.
Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 02.12.2025.
** Přesné podmínky pro uplatnění slevy naleznete v uvítacím newsletteru.