Slunce, déšť, vítr a chlad – podzim nabízí mnoho různých tváří. Změna ročních období znamená také změnu ve tvé kosmetické péči. Na rozdíl od léta sáhni na podzim po pečujících produktech s bohatou texturou! Séra, hydratační krémy a oleje jsou proto nepostradatelnými společníky při každodenní podzimní péči. To platí zejména pro ruce, rty a obličej. Připravili jsme pro tebe produkty, díky kterým můžeš své pleti na podzim poskytnout optimální péči.

Péče o vlasy na podzim Hygiena celého těla Golden Glow Čas na příjemnou pohodu Trends

Tipy pro podzimní péči o obličej

Podzimní péče zahrnuje přípravky, které dodávají pokožce dostatek lipidů a vlhkosti. Pro zdravý lesk jsou obzvláště účinné přípravky s kyselinou hyaluronovou, vitaminy C a E a retinolem. Pro podzimní péči jsou obzvláště vhodná séra, protože přenášejí vysoce kvalitní účinné látky hluboko do pokožky.
Tip od parfumdreams: Čím hlouběji se přípravky pro péči o pleť dostanou do pokožky, tím lépe se uloží a déle působí.

 

Nepostradatelnou součástí každé podzimní kosmetické rutiny je dobrá noční péče. Během noci se obnovují kožní buňky, zvyšuje se produkce kolagenu, obnovuje se kyselý plášť pokožky a navrací se vlhkost ztracená během dne. Produkty noční péče, jako jsou krémy a séra, podporují tyto procesy a napomáhají regeneraci pomocí vysoce dávkovaných účinných látek.

 

Správná podzimní péče o rty

 

Rty nemají žádné mazové žlázy a téměř žádné tukové zásoby, což znamená, že jsou mnohem méně chráněny před vlivy vnějšího prostředí. Péče o rty by proto měla obsahovat rostlinné oleje a výtažky, vitamíny, kolagen a hydratační látky, jako je kyselina hyaluronová.

 

Objev další produkty