Tipy na podzimní péči

Hýčkejte se na podzim kvalitní péčí o obličej, tělo i vlasy

Jakmile se začnou zbarvovat první listy, nastává pomalu čas přizpůsobit svou rutinní péči chladným dnům. Kombinace nízkých teplot, větru, vlhka, slunečních paprsků a suchého vzduchu ohřívaného topením představuje na podzim pro pokožku i vlasy stres. Díky vhodné podzimní péči si budete moct užívat tohle pestré roční období naplno.

Podzim Péče o pleť péči o rty Hygiena celého těla Péče o ruce Péče o vlasy

Podzimní péče o pleť – obnovte si lipidovou rovnováhu

Vsaďte na výživnější složení než v létě. Oleje – jako je například jojobový, arganový, skvalenový, olej z broskvových jader či olej z kamélie – obnovují rovnováhu lipidů a posilují ochrannou funkci kožní bariéry, díky čemuž jsou dokonalým doplňkem vaší stávající rutiny.

Podzimní péče pro hebké a poddajné rty

Jakmile nastanou chladnější dny, nenechají na sebe suché a popraskané rty dlouho čekat. Balzám na rty, máslo na rty a bohaté tyčinky na rty s jojobovým olejem, včelím voskem, ricinovým olejem a bambuckým máslem udržují citlivou pokožku rtů vláčnou a rozzáří vaše rty.

Výživná mléka a peeling pro křehkou podzimní pokožku

Změna ročního období je doprovázena nerovnováhou v obsahu vitamínů, hormonů a minerálů. Kombinace jemných čisticích přípravků, pravidelného celotělového peelingu a výživných tělových mlék má vyrovnávací a regenerační účinky a pomáhá předcházet podráždění pokožky.

Pro dokonalý vzhled – podzimní péče o ruce a nohy

Když je chladno, potřebuje pokožka více lipidů. A když je horko, potřebuje více vlhkosti. Aby se předešlo zarudnutí, šupinatým místům, popraskání kůže a svědění, je důležité pečovat o ruce a nohy pomocí hydratačních mlék a výživných krémů. Olejové koupele poskytnou podrážděné pokožce příjemnou úlevu.

Zdravé vlasy i na podzim zásluhou olejů a výživných kúr

Proměnlivé teploty a čepice dávají vlasům na podzim pořádně zabrat. Hydratační šampony, kondicionéry a kúry zabraňují lámání a vypadávání vlasů. Výživný jojobový, arganový a makadamiový olej chrání citlivé konečky vlasů před suchým, topením ohřívaným vzduchem.