Ušetřete 22 %* + 10 %*** s prémiovým členstvím

Menu

Parfumdreams
4,8 (627)

Prada Paradoxe Parfémová voda ve spreji - plnitelná

K dodání ihned
Zboží č.
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
Hlava parfému
neroli
Srdce parfému
Ambrofix
Základní vůně
pižmo
označení
Parfémová voda ve spreji - plnitelná,
Linie
Paradoxe
Rada znacky
Dámské vůně
charakter
práškový
druh vůně
práškový
Typ produktu
sprej
Oblast použití
Tělo

Pradas Paradoxe Eau de Parfum je květinová vůně pro ženy, která vyzývá svou nositelku, aby objevila svou složitost a vyjádřila ji okolnímu světu. Vůně zároveň vybízí k tomu, abyste nikdy nebyla stejná, ale vždy zůstala věrná sama sobě.


- Oslavuje složitost ženy
- Vybízí vás, abyste zůstala věrná sama sobě

Ženský parfém, který ztělesňuje složitost žen

Parfémovaná voda Pradas Paradoxe kombinuje květinové a ženské nuance a vytváří tak nevšední zážitek z vůně. Začíná svrchní nótou svěžího neroli, která se v srdci snoubí s nótou Ambrofix™. Tou je jantar z cukrové třtiny pocházející z udržitelných zdrojů, který se v základní nótě setkává se Serenolidem™. Tato molekula pižma okouzluje zvláštní intenzitou a stojí za smyslnou hřejivostí, která harmonicky dotváří zážitek z této vůně.

Dámská vůně je stejně rozporuplná jako její flakon. Parfémovaná voda Paradoxe od značky Prada má flakon vůně charakterizovaný ikonickým logem trojúhelníku, který zaujme svými úhly a křivkami. Zároveň barevná kombinace černé a růžové přitahuje pozornost každého.

Použití
Parfémovaná voda Paradoxe od Prady nejlépe rozvine své květinové tóny, když ji nastříkáte ze vzdálenosti přibližně 20 cm na teplou a dobře prokrvenou pokožku. Chcete-li vůni doplnit, jednoduše sejměte uzávěr z lahvičky a odklopte rozprašovací nástavec. Poté vložte náplň do otevřeného flakonu dnem vzhůru a otočte otočným mechanismem do polohy ON. Jakmile je lahvička zcela naplněna, tekutina se automaticky zastaví. Poté otočte otočný mechanismus náplně lahvičky do polohy OFF a vyjměte náplň z lahvičky. Nakonec otočte stříkací nástavec zpět na láhev a nasaďte uzávěr. Hotovo!

Vyvarujte se kontaktu s očima, ušima a sliznicemi.
4,8
4,8
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 24.06.2024.


***Sleva Premium se nevztahuje na dárkové karty. Všechny další podmínky najdete na adrese www.parfumdreams.cz/parfumdreams-premium.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH