Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte exkluzivní slevy, odborné tipy a další!

Menu

Parfumdreams

-15% sleva na téměř vše + dárek pro tebe

Těší tě, když můžeš udělat něco dobrého pro druhé a při nakupování myslíš vždycky na své nejdražší? Teď je ovšem řada na tobě, dopřej si pro sebe něco pěkného. S naší slevou můžeš při tom hodně ušetřit. A aby to bylo ještě lepší, obdržíš k objednávce až tři náhodně vybrané mini produkty. Obstarej si vhodné self-care produkty a nech se navíc ještě od nás obdarovat.

**Sleva je již odečtena přímo z produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný slevový kód. Až 1 náhodný dárkek za odměnu k objednávce s minimální hodnotou 2000 Kč. Pouze do vyprodání zásob. Produkty se mohou lišit od vyobrazených produktů. Akce platí do 09.10.2022. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Místní soud Stuttgart HRB 581012

Péče o sebe: me time

Udělej pro sebe něco dobrého a dopřej si trochu odpočinku. Sestavili jsme pro tebe výběr produktů, které ti ještě více zpříjemní chvíle péče o sebe a me time.

Naše nejoblíbenější pečující produkty

Naši favorité v péči o obličej

Yope Moon Spa Night Cream

Krásnou pleť přes noc? O něčem takovém nemusíte jen snít, protože inovativní noční krém Moon Spa od Yope regeneruje a uvolňuje pokožku během spánku a díky tomu se probudíte do nového dne s příjemným pocitem na kůži. Tento pleťový přípravek je zcela veganský a sestává z 97 % z přírodních složek, které vaší pokožce dodají potřebné živiny – ideální k tomu dopřát si osobně něco prospěšného a příjemného.

K produktu

Naši favorité

Newsletter pro milovníky krásy 🤍

S newsletterem od parfumdreams budete vždy první, kdo bude informován o nabídkách, slevových akcích a novinkách. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a už vám nic neuteče. Budeme vám nabízet nejnovější trendy, akce a výherní soutěže! Najdete zde také tipy na ty nejtrendovější styly make-upu, nepostradatelné kousky sezony a průvodce dárky, které by vám neměly uniknout.

Zaregistrujte se zde

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH