-15% sleva na téměř vše + dárek pro tebe

Těší tě, když můžeš udělat něco dobrého pro druhé a při nakupování myslíš vždycky na své nejdražší? Teď je ovšem řada na tobě, dopřej si pro sebe něco pěkného. S naší slevou můžeš při tom hodně ušetřit. A aby to bylo ještě lepší, obdržíš k objednávce až tři náhodně vybrané mini produkty. Obstarej si vhodné self-care produkty a nech se navíc ještě od nás obdarovat.

 

**Sleva je již odečtena přímo z produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný slevový kód. Až 1 náhodný dárkek za odměnu k objednávce s minimální hodnotou 2000 Kč. Pouze do vyprodání zásob. Produkty se mohou lišit od vyobrazených produktů. Akce platí do 09.10.2022. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Místní soud Stuttgart HRB 581012

 
 

Péče o sebe: me time

Udělej pro sebe něco dobrého a dopřej si trochu odpočinku. Sestavili jsme pro tebe výběr produktů, které ti ještě více zpříjemní chvíle péče o sebe a me time.

 

Naše nejoblíbenější pečující produkty

Naši favorité v péči o obličej

Yope Moon Spa Night Cream

Krásnou pleť přes noc? O něčem takovém nemusíte jen snít, protože inovativní noční krém Moon Spa od Yope regeneruje a uvolňuje pokožku během spánku a díky tomu se probudíte do nového dne s příjemným pocitem na kůži. Tento pleťový přípravek je zcela veganský a sestává z 97 % z přírodních složek, které vaší pokožce dodají potřebné živiny – ideální k tomu dopřát si osobně něco prospěšného a příjemného.
K produktu

Naši favorité

 

Newsletter pro milovníky krásy 🤍

S newsletterem od parfumdreams budete vždy první, kdo bude informován o nabídkách, slevových akcích a novinkách. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a už vám nic neuteče. Budeme vám nabízet nejnovější trendy, akce a výherní soutěže! Najdete zde také tipy na ty nejtrendovější styly make-upu, nepostradatelné kousky sezony a průvodce dárky, které by vám neměly uniknout.

Zaregistrujte se zde