NABÍDKAPREMIUM
APRICOT - Body - Reusable Neck Pad - it's neck or nothingAPRICOT - Body - Reusable Neck Pad - it's neck or nothing

Body
Reusable Neck Pad - it's neck or nothing od APRICOT

0
Lze použít až 30krát / 1 ks.
-26% sleva k DPC

BP: 536 Kč* / 1 ks. Lze použít až 30krát / 1 ks.

K dodání ihned

Flame 536 Kč*
Doporučená cena 721,00 Kč*
ušetríte: -26% ušetríte: -33%
Vyprodáno
paypal klarna visa mastercard maestro
 
Zboží č. 591798
Zarucený Originál
Nákup na Úcet
Dodání do 2-3 dnu

Mohlo by se vám také líbit

Hodnocení zákazníků
0 (0 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon
Rada znacky: Beauty Pads
Linie: Body
označení: Reusable Neck Pad - it's neck or nothing
Pleť: normální pleť
Označení produktu: Clean Beauty
Konzistence: kompaktní
Typ produktu: polštářek
Oblast použití: Krk
Věk: 30+
Efekt: vyhlazující

Známky stárnutí kůže mohou být patrné na různých částech těla. Zatímco obličeji se obvykle věnuje velká péče, aby vypadal co nejsvěžeji, krk bývá často zanedbáván. Známky stárnutí se však mohou objevit i zde. Pomoci zde může podložka na krk - buď krk, nebo nic od společnosti APRICOT. Speciální podložka proti stárnutí je vyrobena z čistého lékařského silikonu. Je obohacen o mimořádně účinnou nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která dokáže proniknout i do hlubších vrstev pokožky. APRICOT "Podložka na krk - buď krk, nebo nic" je účinná již od první aplikace. Trvalé výsledky jsou viditelné již po několika aplikacích. Vychutnejte si hladší a plnější pokožku díky stabilizaci obsahu vlhkosti v pokožce a stimulaci tvorby kolagenu.

Může být použit až 30krát

Polštářek na krk APRICOT - buď krk, nebo nic - můžete při péči o tělo použít až 30krát. Pravidelné používání dále zvyšuje zpevňující účinek pokožky. Účinek redukující vrásky byl klinicky prokázán. Doporučuje se občasné čištění tělového polštářku jemným mýdlem. Přípravek pro péči o tělo je vyroben v Německu a je také veganský a bez krutosti. Pokud váš krk již nevypadá tak pevně jako obvykle nebo se objeví první vrásky, podložku snadno použijete. Nejprve očistěte a osušte příslušnou oblast pokožky. Poté bradu mírně natáhněte směrem nahoru, aby se pokožka vypnula. Vyjměte polštářek z fólie a přiložte jej na krk. Polštářek nechte na pokožce působit nejméně jednu hodinu. Doporučuje se pravidelné používání přípravku pro péči o tělo, aby se pokožka mohla optimálně regenerovat. Po použití umístěte polštářek zpět na fólii, abyste jej mohli později znovu použít.

Očistěte ošetřovanou oblast kůže. Měla by být suchá a čistá.

- Prsty jemně rozetřete vrásky v oblasti krku a přiložte polštářek.
- Polštářek používejte pravidelně po dobu nejméně jedné hodiny nebo ideálně přes noc.

Po použití uchovávejte polštářek ve fólii a sáčku. Občas ji můžete očistit jemným mýdlem pod tekoucí vlažnou vodou a položit ji, aby uschla. Můžete také použít náš čisticí prostředek na silikonové podložky, který je optimalizovaný pro tento materiál.

Dimethicone, Hyaluronic Acid