Mega letní výprodej – až 75%* sleva na spoustu produktů

Menu

Parfumdreams
0 (0)

APRICOT Tělo Reusable Neck Pad - it's neck or nothing

K dodání ihned
Zboží č.
PayPalFaktura KlarnaMasterCardVisa
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Reusable Neck Pad - it's neck or nothing,
Linie
Tělo
Rada znacky
Reusable Pads
pleť
normální pleť
vlastnost
proti stárnutí (anti-aging), zpevňující
Konzistence
kompaktní
Označení produktu
Clean Beauty
Typ produktu
polštářek
Oblast použití
Krk
Efekt
vyhlazující
Známky stárnutí kůže mohou být patrné na různých částech těla. Zatímco obličeji se obvykle věnuje velká péče, aby vypadal co nejsvěžeji, krk bývá často zanedbáván. Známky stárnutí se však mohou objevit i zde. Pomoci zde může podložka na krk - buď krk, nebo nic od společnosti APRICOT. Speciální podložka proti stárnutí je vyrobena z čistého lékařského silikonu. Je obohacen o mimořádně účinnou nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která dokáže proniknout i do hlubších vrstev pokožky. APRICOT "Podložka na krk - buď krk, nebo nic" je účinná již od první aplikace. Trvalé výsledky jsou viditelné již po několika aplikacích. Vychutnejte si hladší a plnější pokožku díky stabilizaci obsahu vlhkosti v pokožce a stimulaci tvorby kolagenu.

Může být použit až 30krát

Polštářek na krk APRICOT - buď krk, nebo nic - můžete při péči o tělo použít až 30krát. Pravidelné používání dále zvyšuje zpevňující účinek pokožky. Účinek redukující vrásky byl klinicky prokázán. Doporučuje se občasné čištění tělového polštářku jemným mýdlem. Přípravek pro péči o tělo je vyroben v Německu a je také veganský a bez krutosti. Pokud váš krk již nevypadá tak pevně jako obvykle nebo se objeví první vrásky, podložku snadno použijete. Nejprve očistěte a osušte příslušnou oblast pokožky. Poté bradu mírně natáhněte směrem nahoru, aby se pokožka vypnula. Vyjměte polštářek z fólie a přiložte jej na krk. Polštářek nechte na pokožce působit nejméně jednu hodinu. Doporučuje se pravidelné používání přípravku pro péči o tělo, aby se pokožka mohla optimálně regenerovat. Po použití umístěte polštářek zpět na fólii, abyste jej mohli později znovu použít.
Použití
Očistěte ošetřovanou oblast kůže. Měla by být suchá a čistá.

- Prsty jemně rozetřete vrásky v oblasti krku a přiložte polštářek.
- Polštářek používejte pravidelně po dobu nejméně jedné hodiny nebo ideálně přes noc.

Po použití uchovávejte polštářek ve fólii a sáčku. Občas ji můžete očistit jemným mýdlem pod tekoucí vlažnou vodou a položit ji, aby uschla. Můžete také použít náš čisticí prostředek na silikonové podložky, který je optimalizovaný pro tento materiál.
Složení
Dimethicone, Hyaluronic Acid
0,0
0
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 15.07.2024.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH