Ušetřete 22 %* na přípravcích ochrany před sluncem, produktech péče o pleť a mnoha dalších produktech

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Acqua di Parma Home Collection Acqua di Parma Home Collection Insieme Scented Candle 200 g + Diffusor Insieme 180 ml

K dodání ihned
Zboží č.
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava <span style="display:none;">0,00 Kč</span>
Informace o výrobku
Vonná svíčka Acqua di Parma Home Collection Insieme 200 g + difuzér Insieme 180 ml potěší váš nos vůní citronu, neroli, pižma a jantaru. Difuzér přirozeně šíří vůni Acqua di Parma. Vložte vonné tyčinky otvorem ve víčku a poté je rozvěste. Pokud chcete vůni zintenzivnit, jednoduše tyčinky otočte. Pokud chcete snížit účinek vůně, můžete jednotlivé tyčinky vyjmout.

Vysoce kvalitní vonná svíčka Insieme z kolekce Home

je dodávána ve skleničce, jejíž svěží žlutá barva dokonale ladí s barvou difuzéru. Po zapálení se vůně postupně rozvine v místnosti a poté si zachovává svou intenzitu po celou dobu, kdy necháte svíčku hořet. Oba výrobky z kolekce Home Collection od Acqua di Parma můžete používat společně nebo vůni rozdělit mezi různé místnosti, například obývací pokoj a koupelnu. Tip: S vonnou svíčkou Acqua di Parma Home Collection Insieme 200 g + difuzérem Insieme 180 ml vybíráte také velmi pěkný dárek. Je ideální pro to, abyste udělali radost přátelům a členům rodiny.
Použití
DŮLEŽITÉ - BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ PRO POUŽITÍ: Acqua di Parma doporučuje: - Nepoužívejte svíčku déle než 1,5 hodiny v kuse. Zabráníte tak příliš vysokému plameni, který může způsobit kouř a skvrny na skle. - K uhašení plamene používejte vhodný šňupák na svíčky. - Před dalším zapálením nechte svíčku ztuhnout. - Po každém použití znovu zarovnejte knot ve vosku, aby se vosk spotřebovával rovnoměrně. - Knot pravidelně stříhejte knotovými nůžkami (ideální délka 5 mm), aby se knot nepřichytil k vosku a svíčka nevypouštěla kouř. - Udržujte bazének s voskem bez zápalek a nečistot. - Svíčku nepoužívejte, pokud je hladina zbývajícího vosku ve sklenici menší než 5 mm. - Nenechávejte hořící svíčku bez dozoru. Uchovávejte ji mimo dosah dětí, záclon a domácích zvířat. - Nepřemisťujte hořící svíčku, když je vosk ještě horký. Počkejte, až vosk ztuhne. - Svíčku neumisťujte na povrchy citlivé na teplo, do blízkosti hořlavých materiálů, k otevřenému oknu nebo do blízkosti jiné svíčky.
Složení
0,0
0
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

*Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 17.04.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH