Ušetřete 22 %* na přípravcích ochrany před sluncem, produktech péče o pleť a mnoha dalších produktech

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Acqua di Parma Home Collection Difuzér Protafortuna

K dodání ihned
Zboží č.
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava <span style="display:none;">0,00 Kč</span>
Informace o výrobku
Difuzér Acqua di Parma Protafortuna je exkluzivní pokojová vůně pro tuto sezónu. Díky teplé vůni se silnými dřevitými tóny, koženými vůněmi, exotickou skořicí a hřejivým pačuli promění každý obytný prostor v tajemnou zimní říši divů. Kromě kořeněné vůně se difuzér z kolekce Home Collection může pochlubit mimořádným designem. Červený flakon ve stylu Art Deco z kolekce Home Collection zdobí všelijaké talismany pro štěstí, včetně typického italského rohu pro štěstí. Atraktivní vzhled lahvičky završuje vzácný uzávěr v typickém tvaru Acqua di Parma. Skleněná lahvička je dodávána s ratanovými tyčinkami, které rozptylují vůni v místnosti. Jeden difuzér vydrží vonět 10 až 12 týdnů.

Jak používat difuzér Acqua di Parma Protafortuna

Před vložením vonných tyčinek odšroubujte víčko a vyjměte vnitřní destičku. Nyní můžete víčko opět našroubovat a do otvoru vložit ratanové vonné tyčinky. Při prvním použití nechte vonné tyčinky 24 hodin namočené a poté je otočte. V závislosti na tom, jak často budete tyčinky poté obracet, bude vůně intenzivnější. Pro dosažení nižší intenzity můžete některé ratanové tyčinky vyjmout, dokud nedosáhnete požadované vůně.
0,0
0
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 17.04.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH