Clinique - Hydratující péče - Redness Solutions Daily Relief Cream Clinique - Hydratující péče - Redness Solutions Daily Relief Cream

Hydratující péče
Redness Solutions Daily Relief Cream od Clinique

19
 
50 ml
-16%

BP: 2.496 Kč* / 100 ml 50 ml

K dodání ihned

1.248 Kč*
1.488,00 Kč*
Vyprodáno
 
Zboží č. 350155

Popis od Hydratující péče Redness Solutions Daily Relief Cream od Clinique

Redness Solutions Daily Relief Cream od odborníků firmy Clinique byl stvořen pro ty, kdo často trpí zarudnutím nebo růžovkou. Tato zarudnutí se pak v obličeji vyskytují téměř každý den, často jsou spojena s podrážděním a je obtížné je zakrýt podkladem nebo make-upem. Proto doporučujeme tato zarudnutí ošetřovat vhodnou kosmetikou, aby došlo k jejich zmírnění, nebo dokonce dlouhodobému odstranění. Do hry proto vstupuje krém od Clinique, který je k dostání v mátově zelené 50ml nádobce se stříbrným víčkem a je určen pro každodenní použití bezprostředně po vyčištění pleti.

Důmyslné složení proti trvalému zarudnutí

V prevenci proti zarudnutím v obličeji sází přípravek Redness Solutions Daily Relief Cream na složení vyvinuté speciálně firmou Clinique. Složení neobsahující oleje pokožku chladí, zklidňuje a obsahuje spoustu jemných zelených mikročásteček, které zmírňují zarudnutí, jež jsou díky tomu méně viditelná. Čajový komplex do složení zahrnuli odborníci značky Clinique, aby citlivé pokožce přinesli wellness zážitek a mimořádný pocit zklidnění, zatímco pšeničné klíčky se postarají o intenzivní posílení hydratační bariéry pleti. Již po několika málo použitích krému je pleť odolnější a méně zarudlá.

Dotazy k výrobku?

Zákazníci kupují také

Hodnocení zákazníků
4,5 (19 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodů parfumdreams

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon