Header Desktop

Květinové vůně pro ni Svěží vůně pro něj Jarní make-up Svěží barvy na jaře Jarní trendy Příručka pro péči

parfumdreams představuje: Naši příručku pro péči na jaře!

Konečně se dny zase prodlužují a otepluje se. Klíčem k úspěchu v jarním období jsou výrobky s lehkou texturou, které pleť dokáže optimálně absorbovat. Projděte si naši příručku pro péči na jaře a nechte se inspirovat.


Po chladné zimě je zásadní, abyste svou každodenní péči o pleť přizpůsobili novému ročnímu období. Lehké textury jsou na jaro ideální. Dny budou čím dál krásnější, a tak byste se měli zaměřit na výrobky, které vaši pleť připraví na zátěž způsobenou vlivy okolního prostředí a ochrání ji. Při nízkých teplotách čistěte svou pleť ideálně peelingem. Sáhněte klidně k peelingu s ovocnými kyselinami, ale nezapomeňte nanést ochranný sluneční faktor.

Naše doporučení na jaro

Péče o vlasy na jaře

Suchý vzduch z topení, šály a vyteplené bundy jsou v zimě utrpením pro vaše vlasy. Fén a žehlička na vlasy jedou každé ráno na plný výkon a pokožka opět trpí. Odložení čepic a oteplení zvyšuje potřebu péče o vlasy. Následující tipy vám pomohou vrátit vašim vlasům lesk, objem a příjemnou vůni.

Náš výběr na jaro

Zaměřte se na šampony, které vaše vlasy intenzivně zvlhčí. Jednou týdně navíc sáhněte po kůře – tu nanášejte rovnou na vlasy. Chraňte při tom pokožku hlavy. Masky a séra navíc zabrání lámání vašich vlasů.

Was müssen Sie noch beachten?

Vlasy rozčesávejte vždy ráno po probuzení a večer před spaním! Budou pak odolnější a lesklejší. Pokud máte na vlasech uzlíky, měli byste je odstranit před mytím. Pokud budete vlasy po umytí ještě fénovat, měli byste použít pečující výrobek pro tepelnou úpravu. Zvolte například kúru ve spreji.