Květinové vůně pro ni Svěží vůně pro něj Jarní pocit pro vaše vlasy Příručka pro péči Jarní make-up Jarní trendy

parfumdreams představuje: Naši příručku pro péči na jaře!

Konečně se dny zase prodlužují a otepluje se. Klíčem k úspěchu v jarním období jsou výrobky s lehkou texturou, které pleť dokáže optimálně absorbovat. Projděte si naši příručku pro péči na jaře a nechte se inspirovat.

Příručka pro péči

Po chladné zimě je zásadní, abyste svou každodenní péči o pleť přizpůsobili novému ročnímu období. Lehké textury jsou na jaro ideální. Dny budou čím dál krásnější, a tak byste se měli zaměřit na výrobky, které vaši pleť připraví na zátěž způsobenou vlivy okolního prostředí a ochrání ji. Při nízkých teplotách čistěte svou pleť ideálně peelingem. Sáhněte klidně k peelingu s ovocnými kyselinami, ale nezapomeňte nanést ochranný sluneční faktor.

Náš výběr na jaro

Naše doporučení na jaro

Oční krém Vital Perfection Uplifting and Firming Eye Cream od značky Shiseido působí proti známkám stárnutí, jako jsou tmavé kruhy, jemnější linky, vrásky a pigmentace. Vypíná, revitalizuje a hydratuje pleť, což je důležité zejména na jaře. Fantastická vůně nádherné japonské orchideje zážitek z luxusní péče ještě umocňuje a přináší do vaší tváře jaro.
K produktu

Krém Lancôme Hydra Zen poskytuje pleti intenzivní a dlouhotrvající hydrataci. Krém na obličej je obohacen o účinné regenerační látky, jako je výtažek ze zklidňující růže a stromu moringy. Komplex Neurocalm obsažený ve složení přípravku neutralizuje účinky emočního a environmentálního stresu na pokožku. Ceramidy hydratují a vážou vlhkost po dobu 24 hodin – pro dlouhotrvající hydrataci pleti, která je po zimních teplotách namáhaná a měla by být bohatě hydratovaná.