Ušetřete 22 %* na přípravcích ochrany před sluncem, produktech péče o pleť a mnoha dalších produktech

Menu

Parfumdreams

Nejkrásnější nápady na jarní make-up

Nápadný i přirozený: co se make-upu týče, má jaro doslova tisíce tváří.

Vytvořte si jaro úplně podle svých představ. Příroda kolem nás se probouzí – a s ní také chuť na nový svěží make-up. Nové roční období přináší to pravé pro každý vkus: můžete se těšit na výraznou tvářenku i na oční stíny v decentních tónech.

Výrazná tvářenka a nápadné oční stíny

Celé to trochu připomíná divoké osmdesátky: nápadná tvářenka a barevné oční stíny ve výrazných barvách, jako třeba oranžové nebo jasně růžové. Celou tuhle jarní nádheru podtrhnou neonové odstíny, které se na slunci lesknou. Rty zůstávají naopak neutrální: použijte průhledný lesk nebo matnou rtěnku v tělovém odstínu.

Clean Girl – přirozený look na jaro

Máte rádi přirozenost, ale nechcete se úplně vzdát make-upu? Tou pravou volbou pro vás bude styl Clean Girl. Středem pozornosti je v tomto případě přirozené obočí a bezchybná pleť. Jarní styl pak doplní třpytivé oční stíny a jemný lesk na rty.

Soft Glam – jarní glamour

Styl Soft Glam je hravý, ale přesto nápadný. Všechno se u něj točí kolem očních stínů: na řadě jsou pastelové odstíny, doprostřed očního víčka pak trocha třpytivé barvy. Jinak je celý look minimalistický. Na rty světle růžový lesk, na večer pak o něco tmavší odstín.

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 17.04.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH