Ušetřete 22 %* + 10 %*** s prémiovým členstvím

Menu

Parfumdreams

Sychravé a tmavé dny také způsobují, že pleť vypadá bledě a smutně. V našem průvodci péčí pro zářivou pleť se dozvíš, které ingredience můžeš použít k udržení letního lesku své pleti. Máme také průvodce líčením pro přirozený, opálený podzimní look a produkty, které se k němu hodí.

PARFUMDREAMS GLOW GUIDE

Vitamin C, retinol a kyselina hyaluronová – o těchto složkách jsi už slyšel/a, ale nevíš, jak a proč bys je měl/a používat. Poradíme ti, které produkty chrání tvou pleť, zbavují ji škodlivin a aktivně podporují její regeneraci.

Přejít na průvodce
Here we GLOW

Teplé tělové odstíny jsou nezbytnou součástí každého podzimního líčení! Když chceš do svého líčení zakomponovat teplé a zlatavé tóny podzimu, zvol podkladovou bázi v tělovém nude odstínu. Kromě toho můžeš svůj přirozený lesk zvýraznit bronzerem nebo rozjasňovačem. Dalším krokem k podzimnímu líčení jsou oči – použij zlaté oční stíny a svoji oblíbenou řasenku. Na závěr můžeš použít červenou rtěnku, která vytvoří barevný akcent.
Tento make-up je vhodný i do práce a kanceláře, ale produkty by se měly nanášet decentněji. Ve volném čase a večer můžeš naopak nechat svůj look zazářit o něco intenzivněji.

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 24.06.2024.


***Sleva Premium se nevztahuje na dárkové karty. Všechny další podmínky najdete na adrese www.parfumdreams.cz/parfumdreams-premium.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH