Sychravé a tmavé dny také způsobují, že pleť vypadá bledě a smutně. V našem průvodci péčí pro zářivou pleť se dozvíš, které ingredience můžeš použít k udržení letního lesku své pleti. Máme také průvodce líčením pro přirozený, opálený podzimní look a produkty, které se k němu hodí.

Péče o vlasy na podzim Péče o pleť Hygiena celého těla Čas na příjemnou pohodu Trends

PARFUMDREAMS GLOW GUIDE

Vitamin C, retinol a kyselina hyaluronová – o těchto složkách jsi už slyšel/a, ale nevíš, jak a proč bys je měl/a používat. Poradíme ti, které produkty chrání tvou pleť, zbavují ji škodlivin a aktivně podporují její regeneraci.

Here we GLOW

Teplé tělové odstíny jsou nezbytnou součástí každého podzimního líčení! Když chceš do svého líčení zakomponovat teplé a zlatavé tóny podzimu, zvol podkladovou bázi v tělovém nude odstínu. Kromě toho můžeš svůj přirozený lesk zvýraznit bronzerem nebo rozjasňovačem. Dalším krokem k podzimnímu líčení jsou oči – použij zlaté oční stíny a svoji oblíbenou řasenku. Na závěr můžeš použít červenou rtěnku, která vytvoří barevný akcent.
Tento make-up je vhodný i do práce a kanceláře, ale produkty by se měly nanášet decentněji. Ve volném čase a večer můžeš naopak nechat svůj look zazářit o něco intenzivněji.