Pro dokonalý plážový vzhled

Summer Scents Beach Look opalovaci-i-krém Ochrana vlasů proti slunečnímu záření! Ochrana proti slunečnímu záření pro každý typ pleti! Co je dobré vědět: Pomoc při spálení od slunce

Beach-Look Oči Make-up

Blankytně modrá je v kurzu!

Vyšlete svým make-upem letní poselství. Naneste si na víčka překrásný odstín modré. S očním make-upem blankytně modré barvy budete zářit jako moře a můžete vyrazit na pláž.

Beach-Look Make-up

endless summer

Krémově lehké textury jsou pro toto léto naprostou nezbytností! Cream Blush se v létě postará o to, aby vaše pokožka nebyla vysušená jako po použití pudrové tvářenky. Krémové textury lze optimálně kombinovat s vaším oblíbeným pečujícím přípravkem a ochranou proti slunci.

Nezapomeňte: péče o rty!

 

Ochranu proti slunci nevyžaduje pouze vaše tělo a obličej. Také rty chtějí být chráněné proti škodlivému UV záření. Poohlédněte se proto po balzámu na rty s vysokým ochranným faktorem.

 
Jak na to: Plážové vlny

Když strávíme den na pláži, naše vlasy získají od slunce a slané vody ležérní vlnitý vzhled. Díky našim tipům si můžeš oblíbené plážové vlny vytvořit snadno doma pomocí kulmy:

  1. Vlasy dobře rozčesej a použij sprej na ochranu před teplem. Pokud sis předtím vlasy umyla, nejprve je vysuš.
  2. Vlasy obtoč pramen po prameni kolem kulmy zvenku směrem dovnitř. Pro co nejpřirozenější vzhled natoč několik pramenů v opačném směru a dbej na to, aby měl každý pramen jinou tloušťku.
  3. Poté kadeře natoč prsty nebo je jemně pročeš hřebenem.
  4. Pro fixaci nastříkej trochu laku na vlasy.

Tip: Kadeře by neměly záměrně vypadat natočené – proto je lepší zvolit kulmu s větším průměrem.

Kosmetičtí pomocníci pro dokonalé plážové vlny