Ušetřete 22 %* na přípravcích ochrany před sluncem, produktech péče o pleť a mnoha dalších produktech

Menu

Parfumdreams

Jak na to: Krásně opálená pokožka

Krásné opálení v nejkratším čase? Letní záři si na pokožce vykouzlíte s našimi samoopalovacími produkty! Co byste měli vědět před použitím samoopalovacího přípravku a jak dosáhnout rovnoměrné pleti bez skvrn a pruhů? To vám prozradíme v našem průvodci samoopalováním.

Good vibes & tan lines

Samoopalování: Co musím vzít v úvahu?

Zejména při samoopalování je důležitá dobrá příprava. Odumřelé kožní buňky a drsná místa, např. na loktech, mohou způsobit intenzivnější opálení a skvrnitý vzhled. Abyste se tomu vyhnuli, je na místě pečlivý peeling! Nejlepší je provést peeling pokožky 24 hodin před nanesením samoopalovacího přípravku, aby měla pokožka dostatek času na regeneraci a výsledek byl beze šmouh.

Krásné opálení bez skvrn a pruhů

Pro dosažení rovnoměrného opálení doporučujeme používat samoopalovací přípravky střídmě. Zejména na ochlupené části těla nebo na místa, jako jsou kolena a lokty, může být aplikace obtížnější a často může vést ke vzniku opálených skvrn. Náš tip: Smíchejte samoopalovací přípravek s tělovým mlékem a velmi pečlivě jej naneste! Nezbytnou výbavou jsou také opalovací rukavice – nejenže chrání vaše ruce, ale také zajišťují rovnoměrnější opálení.

Samoopalovací přípravek: Použijte správné množství

Jaké je správné dávkování? Postupujte raději pomalu: Nejlepší je nanášet opalovací krém střídmě každý den, dokud nedosáhnete požadovaného stupně opálení. Poté stačí dvakrát až třikrát týdně nanést samoopalovací krém, aby se opálení osvěžilo a vydrželo dlouho. Došlo k nějaké opalovací nehodě? Žádný problém – stačí se vykoupat! Vrchní vrstva kůže nabobtná a nerovnosti se mohou snáze odlupovat.

Vhodné samoopalovací přípravky na obličej

Většina samoopalovacích přípravků na tělo je tekutější, a proto nejsou tak vhodné pro obličej. Proto je nejlepší používat přípravky speciálně vyvinuté pro obličej. Pokud máte citlivou pokožku, ujistěte se, že samoopalovací přípravek neobsahuje žádné vonné látky ani alkohol. Při nanášení přípravku byste také měli být opatrní! Vyhněte se oblasti obočí a linii vlasů, abyste předešli vzniku skvrn.

Naše must-have produkty

Naše služby vám

*Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 17.04.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH