Již jen 48 hodin! -22%* sleva

Menu

Parfumdreams

Informace pro spotřebitele

Vážený uživateli,

následující informační stranou a e-mailem potvrzujícím přijetí objednávky chceme dostát naší zákonné povinnosti poskytnout Vám informace a poučení. Informujete Vás na tomto místě o všech okolnostech v souvislosti s uzavřením smlouvy a jejím provedením.

1. Informace o poskytovateli

Tyto webové strany jsou nabídkou poskytovatele:

Parfümerie Akzente GmbH,
Městský soud Stuttgart HRB 581012

Obchodní vedoucí: Björn Heidenreich & Steven Mattwig
Meisenstraße 12
74629 Pfedelbach
Nemecko
Telefon: 800 / 11 66 02
E-mail: service@parfumdreams.cz

DIČ.: DE 813307548

2. Informace o právu na odstoupení od smlouvy a poučení

Následující ustanovení o právu na odstoupení od smlouvy platí výhradně pro spotřebitele.

Poučení o odstoupení od smlouvy

Právo na odstoupení od smlouvy

Máte právo od této smlouvy během 14 dnů bez udání důvodů odstoupit.

Lhůta odstoupení od smlouvy činí čtrnáct dní ode dne, kterého jste Vy nebo Vámi jmenovaná třetí osoba, jež není shodná s dopravcem, přijali/přijal zboží do vlastnictví .

Abyste mohl uplatnit své právo na odstoupení od smlouvy, musíte nás (Parfümerie Akzente GmbH, Meisenstraße 12, 74629 Pfedelbach, Nemecko, Telefon 800 / 11 66 02, E-mail: service@parfumdreams.cz) informovat prostřednictvím jednoznačného prohlášení (např. poštou zaslaný dopis nebo e-mail) o Vašem rozhodnutí od této smlouvy odstoupit. Můžete k tomuto účelu použít přiložený vzorový formulář odstoupení od smlouvy, který ovšem není předepsán.

K zachování lhůty na odstoupení od smlouvy dostačuje, když sdělení o uplatnění práva na odstoupení od smlouvy odešlete před uplynutím lhůty na odstoupení od smlouvy.

Následky odstoupení od smlouvy

Pokud od této smlouvy odstoupíte, musíme Vám vrátit veškeré úhrady, které jsme od Vás obdrželi, včetně poštovného (s výjimkou dodatečných nákladů, které vznikly tím, že jste zvolili jiný způsob doručení, než námi nabídnuté nejlevnější standardní doručení), neprodleně a nejpozději během čtrnácti dnů ode dne, kdy jsme obdrželi sdělení o odstoupení od této smlouvy . Pro vrácení peněz používáme stejnou platební metodu, která byla využita při původní transakci, s výjimkou případů, kdy s Vámi bylo výslovně dohodnuto něco jiného; v žádném případě Vám v souvislosti s vrácením peněz nebudou započítány jakékoli poplatky. Vrácení peněz můžeme odmítnout do té doby, než obdržíme vrácené zboží, nebo než nám poskytnete důkaz o tom, že jste vrácené zboží zaslali zpět, a to podle toho, která z těchto skutečností nastane dříve.


Zboží nám musíte zaslat nebo předat neprodleně, v každém případě však nejpozději do čtrnácti dnů ode dne, kdy jste nám oznámili odstoupení od této smlouvy . Lhůta je dodržena, pokud zboží odešlete před uplynutím lhůty čtrnácti dnů.

Náklady za poštovné při vrácení zboží neseme my.

Případnou ztrátu hodnoty musíte uhradit pouze v případě, že je tato ztráta způsobena zacházením, které není nezbytně nutné k zjištění charakteru, vlastností a funkčnosti zboží .

Konec poučení o odstoupení od smlouvy


Právo na odstoupení od smlouvy nevzniká, není-li sjednáno jinak, při smlouvách uzavíraných na dálku k dodání zboží, které není prefabrikované a při jehož výrobě hraje hlavní roli individuální výběr nebo určení ze strany spotřebitele nebo které je vyrobeno přímo na míru podle osobních potřeb spotřebitele .

Vzorový formulář oznámení o odstoupení od smlouvy

(Chcete-li odstoupit od smlouvy, vyplňte prosím tento formulář a zašlete nám ho zpět.)

 • Na adresu Parfümerie Akzente GmbH, Meisenstraße 12, 74629 Pfedelbach, Nemecko, E-mail: service@parfumdreams.cz:
 • Tímto odvolávám(e) (*) mnou/námi (*) uzavřenou smlouvu o koupi následujícího zboží (*)/ provedení následujících služeb (*)
 • Objednáno dne (*)/doručeno dne (*)
 • Jméno spotřebitele/spotřebitelů
 • Adresa spotřebitele/spotřebitelů
 • Podpis spotřebitele/spotřebitelů (pouze v případě sdělení na papíře)
 • Datum

(*) Nehodící se škrtněte.

3. Dobrovolné právo na vrácení zboží

Za nákupy, ke kterým došlo prostřednictvím e-shopu www.parfumdreams.cz , Vám parfumerie Akzente GmbH poskytuje vedle zákonného práva na odstoupení od smlouvy i dobrovolné právo vrácení zboží ve lhůtě 180 dnů od převzetí zboží, pokud jste spotřebitelem ve smyslu § 13 Občanského zákoníku. Podrobné informace najdete v našich VOP.

4. Informace k jednotlivým ustanovením smlouvy

 1. Všeobecné obchodní podmínky
  Platí vždy platné Všeobecné obchodní podmínky.
 2. Charakteristika zboží a údaje o cenách jsou popsány bezprostředně v souvislosti s nabízeným zbožím
 3. Platební, doručovací a výkonné podmínky
  Platební, doručovací a výkonné podmínky a termín doručení jsou uvedeny na webových stranách
 4. Technické kroky k uskutečnění smlouvy/opravy chyb
  K uskutečnění smlouvy mezi Vámi a námi dojde následujícím způsobem:
  1. aa) V objednacím formuláři zadáte potřebné údaje.
  2. bb) Objednací údaje můžete až do potvrzení tlačítkem "Koupit" kdykoli změnit.
  3. cc) Kliknete-li na toto tlačítko, činíte vůči nám prohlášení o žádosti uzavřít smlouvu (nabídka). Současně akceptujete Všeobecné obchodní podmínky, které si na tomto místě můžete ještě jednou zobrazit, a dáváte svolení k nezbytnému předání Vašich údajů pro případ, že dojde k uzavření smlouvy. I svolení s prohlášením o ochraně osobních údajů si můžete v tomto okamžiku před akcentováním ještě jednou zobrazit.
  4. dd) Doručení Vaší objednávky bude potvrzeno bezprostředně po odeslání vaší objednávky prostřednictvím e-mailové adresy, kterou jste zadali. Toto potvrzení přijetí objednávky automaticky zaslané e-mailem ještě nepředstavuje přijetí smlouvy ze strany prodávajícího.

   K uzavření smlouvy dojde následujícím způsobem:
   1. aaa) individuálním písemným přijetím smlouvy z naší strany nebo
   2. b) konkludentně neodkladným odesláním zboží Vámi požadovaného kupujícím na Vámi uvedenou doručovací adresu.
 5. Jazykem smlouvy je četšina.
 6. Text smlouvy uložíme a údaje o objednávce Vám zašleme e-mailem. Vaši objednávku si můžete kdykoli zobrazit přes Vaše konto na našich webových stranách.
 7. Informace o existenci zákonného práva na ručení za vady, zákaznického servisu, služeb pro zákazníky a záruk naleznete ve VOP nebo na e-shopu.

5. Zpřístupnění smluvních ustanovení

Naše VOP si můžete kdykoli zobrazit zde na našich webových stranách.

Stáhnout jako PDF
K otevření, čtení a tisku tohoto PDF souboru potřebujete program Acrobat Reader, který si můžete zdarma stáhnout na následujícím odkazu: http://www.adobe.com

Stav 28.05.2022

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 23.05.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH